Malý letní tábor 2018

  • 19. březen 2018
Malý letní tábor 2018

Malý letní tábor je určen pouze pro děti od 6 do 10 let věku!

HORKÉ NOVINKY Z KLONDIKU
Jsou 3 hodiny ráno, podle všeho je na palubě parníku Portland, který připlul ze St. Michaele do Seattlu, více jak 3 tuny zlata. Přístav je plný zvědavců, kteří se přišli přesvědčit o přítomnosti zlata na palubě a o tom, zda jsou zprávy o nových nalezištích zlata v okolí Klondiku skutečně pravdou. Ano, je tomu tak, 3 tuny zlatých valounů na palubě parníku!

Vše začalo již minulý rok na Rabbit Creek, v oblasti řeky Klondike. Dřevorubec George Carmack se svou ženou a švagry vyslechli vyprávění zkušeného zlatokopa Roberta Hendersona o tom, že by v okolí řeky Klondike měla být velká naleziště zlata. Rozhodli se tak prohledat dno Králičího potoka, kde plánovali těžit dřevo. Dne 16. srpna 1896 zde objevili dosud největší naleziště zlata na Aljašce.
Zpráva se rychle šíří do celé země i za její hranice. Všichni jsou připraveni se na Aljašku vydat za dobrodružstvím a zbohatnutím. Vypukla zlatá horečka!

Pokud nechcete být ani o krok pozadu, vydejte se s námi na výpravu za zlatem. Lodní lístky budou brzy nedostatkovým zbožím!!!

Informace o akci
Termín: 
21.7.2018 - 27.7.2018
Místo: 
Dětská základna Hvožďany
Cena: 
3300,- Kč
POUZE PRO DĚTI OD 6 DO 10 LET!!!

Elektronická přihláška na letní tábor

Informace o dítěti
cm
cm
Informace o zákonných zástupcích dítěte
Vyplňte údaje alespoň jednoho zákonného zástupce dítěte.
Platný email zákonného zástupce pro potvrzení přihlášky a případné zasílání dalších informací.
Další informace
1 + 0 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.